10 днів з життя онкогінекологічного структурного підрозділу!

10 днів з життя онкогінекологічного структурного підрозділу! 1

Операційна оснащена сучасною вентиляційною системою з бактерицидними фільтрами та кондиціюванням повітря, приміщення операційного блоку виконано з конструктивних елементів «чистих» приміщень – це означає, що всі матеріали стін, стелі, підлоги та дверей мають антибактеріальне покриття – стерильність, безпека, що дозволяє проводити оперативні втручання без ризику інфекційних ускладнень.

Оперативні втручання проводять хірурги – онкологи, урологи, мамологи, онкогінекологи з багаторічним досвідом, які пройшли стажування в европейських клініках та найкращих медичних центрах України. Зростає відсоток виконання втручань лапароскопічно, без розрізу.

Оснащення операційного блоку дозволяє виконувати надскладні оперативні втручання. Пацієнти після операцій знаходяться в стаціонарних структурних підрозділах під цілодобовим наглядом професійного медичного персоналу в комфортних умовах перебування. В онкогінекологічному структурному підрозділі «аншлаг»: команда лікарів за останні 10 днів провела біля 20 оперативних втручань з приводу кіст, кістом, раку яйників…… від лапароскопічного видалення кісти до надскладних циторедуктивних операцій…. вік пацієнток -від 18 до 83років…. Це було круто….. Щирі слова вдячності всій команді фахівців!!!!

Пацієнтам швидкого одужання!!!