Час-це критично для онкології

Час-це критично для онкології 1

Збільшення кількості онкозахворювань внаслідок ковіду оцінюється на рівні 20%. За словами Валерія Зайцева, ми вже маємо багато прикладів, коли пацієнти, які, регулярно приходили на планові обстеження, після оперативного видалення пухлин, не з’являлись до нас тривалий час.
Можна зрозуміти страх захворіти на ковід в лікарні, хоча, реальність показує, що набагато ймовірніше його отримати на різних святкуваннях у великих кампаніях.
Але є інші, ще більш сумні приклади. Один з наших недавніх пацієнтів, продовжує Валерій Зайцев, чоловік трохи за 60 років, у якого, випадково, виявили пухлину нирки , протягом трьох років, лікувався у знахаря – травами. І якщо на початку 2019 р. пухлина мала трохи більше 4 см і її цілком можна були видалити і зберегти цю нирку, то, коли він звернувся у грудні 2021 р. пухлина займала майже всю нирку і найбільш погане те, що з’явились метастази в легенях та кістках.
Так, ми видалили нирку, але шансів подолати хворобу повністю у пацієнта майже немає. Оперативне втручання пройшло успішно завдяки майстерності хіургічної бригади у складі Валерія Зайцева, Олега Чорного та Ірини Луйжис.
Час – це критично для онкології!

Час-це критично для онкології 2 Час-це критично для онкології 3І привіт, народній медицині!