Поліклінічний структурний підрозділ

Поліклінічний структурний підрозділ

Короткий опис про діяльність

Поліклінічне відділення Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру засноване у 1946 році, а восени 2001 року введено в експлуатацію новий поліклінічний корпус. В поліклінічному корпусі розміщенні наступні відділення: поліклінічне, ендоскопічне, променевої діагностики, відновне лікування, денний стаціонар, кабінет реабілітації та ЛФК, клінічна, біохімічна та імунологічна, цитологічна лабораторії. Окремо виділений мамологічний центр, кабінети діагностики захворювання жіночих статевих органів та ультразвукової діагностики.

Поліклінічний структурний підрозділ Обласного комунального некомерційного підприємства утворився на базі поліклінічного відділення комунальної установи «Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер» з 1 квітня 2020 року у зв’язку із зміною внутрішньої організації структури закладу.
Поліклінічний структурний підрозділ надає послуги по діагностиці та лікуванню наступних категорій захворювань:

– огляд та консультація мамолога;
– УЗД – дослідження та мамографія молочних залоз;
– трепан-біопсія з новоутворень;
– діагностика та лікування новоутворень молочних залоз;
– діагностична гістероскопія та гістероректоскопія;
– діагностична лапароскопія;
– відеокольпоскопія;
– цервікоскопія;
– радіохвильові конізації;
– поліпектомії;
– аспіраційна біопсія ендометрія;
– трепан-біопсія простати;
– цистоскопія;
– біопсія сечового міхура;
– стентування нирок;
– рестентування нирок;
– лікування простатиту, уретриту, циститу, передчасної еякуляції;
– лікування фімозу, короткої вуздечки, гідроцеле;
– урогенітальної інфекції;
– скринінгове обстеження чоловіків на рак простати;
– дерматоскопія;
– видалення новоутворень шкіри та м’яких тканин ( папіломи, родимки, ліпоми, атероми тощо);
– трепан-біопсія лімфовузлів;
– пункційна біопсія щитовидної залози під контролем УЗД;
– лікування та діагностика новоутворень ЛОР-органів.

Поліклінічний структурний підрозділ 1В 2007 році закінчила БДМУ. Отримала повну вищу освіту, за спеціальністю лікувальна справа, та здобула кваліфікацію лікар.
В 2009 році закінчила інтернатуру при БДМУ. Присвоєно кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Клінічна онкологія». З березня 2009 року по січень 2016 працювала на посаді лікаря-онколога хірургічного відділення КМУ Міська поліклініка 3.
З січня 2016- лікар онколог поліклінічного структурного підрозділу БКОЦ.
Лютий 2010 року на базі БДМУ-ТУ.
Червень 2011- на базі БДМУ – ТУ.
Березень 2013 – курси стажування в навчально науковому інституті післядипломної освіти Донецького національного медичного університету ім. М. Горького з підтвердженням кваліфікації лікаря-онколога спеціаліста за спеціальністю «Клінічна онкологія».
Лютий 2014- на базі БДМУ пройшла цикл тематичного удосконалення «Сучасні аспекти ранньої діагностики раку».
Квітень 2014 року – на базі БДМУ пройшла передатестаційний цикл за спеціальністю онкологія.
2014 року присвоєна 2 кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Онкологія»
2015-2019 рр – прочитала курси лекцій для медичних сестер ДУ ТМО МВС України в Чернівецькій області; провела курси лекцій по онкології для лікарського складу КМУ МП #3; науково-педагогічна робота в навчальному закладі 1-2 рівнів акредитації ЧМК БДМУ.
З жовтня 2019 по грудень 2021 року навчалась в Зазідноукраїнському національному університеті, на факультеті мененджмент закладів охорони здоров‘я. Акредитована Міністерством освіти і науки України, здобула кваліфікацію магістр, управління та адміністрування, за спеціальністю мененджмент. Захистила диплом магістра.
Березень 2022 року пройшла дистанційне тематичне удосконалення по променевій діагностиці легень. Стаж роботи 15 років.

Поліклінічний структурний підрозділ 2

У 1992 р. закінчив  Чернівецький державний  медичний інститут,  присвоєна спеціальність «Лікувальна справа» .

У 1995 р. пройшов спеціалізацію  при Чернівецькому державному   медичному інституті   за  спеціальністю «Акушерство і генікологія» .

У 1999 р. пройшов  спеціалізацію при Львівському  державному медичному  університеті ім.. Данила Галицького за спеціальністю «Онкогінекологія».

Клічук Р.В.- лікар – гінеколог – онколог, вищої категорії.

У 2016 році захистив дисертацію за спеціальністю «Акушерство та гінекологія»,  здобув наукову ступень кандидата медичних наук.

У 2019 році пройшов «Мастер – класи з ендоскопічної гінекології» у частині «Офісна  гістероскопія з професорами Стефано Бетоккі та Лаурою Каппушевою».

З 1995 року Клічук Р.В. працює в Обласному комунальному некомерційному  підприємстві «Буковинський клінічний онкологічний центр».

     В онкогінекологічному  структурному  підрозділі  лікуються жінки  з онкогінекологічною патологією статевих органів, а також  з дораковою   та раковою патологією. В середньому щороку отримують лікування близько 750 хворих.  Онкогінекологічний  структурний підрозділ тісно співпрацює  із   усіма  підрозділами   центру, а також із кафедрою  онкології та радіології  БДМУ.

Поліклінічний структурний підрозділ 3Закінчила в 2001 році Буковинську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа».
У 2004 році атестувалась за спеціальністю акушерство і гінекологія.
У 2005 році атестувалась при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького за спеціальністю-гінекологія.
У 2006 році на базі БДМУ пройшла цикл ТУ «Променева тіл злоякісних пухлин грудної залози та жіночих статевих органів»
У 2007 році пройшла цикл ТУ «Фонові та передракові етапи шийки матки»Кольпоцервікоскопія.
У 2009 році на базі Львівського національного університету пройшла ПАЦ «Онкогінекологія» 01.11.2009 році присвоєна кваліфікація лікаря онкогінеколога другої категорії.
У 2010 році на базі Донецького національного медичного університету імені М.Горького пройшла ТУ « Новітні технології діагностики та лікування в онкології»
У 2013 році на базі БДМУ пройшла ТУ «Фонові та передракові етапи шийки матки та ендометрію. Кольпоцервікоскопія. Лікування.
У 2013 році на базі БДМУ пройшли ТУ « Онкологічні проблеми гінекології»
У 2014 році присвоєно кваліфікацію лікаря онкогінеколога першої категорії.
У 2017 році на базі БДМУ пройшла ТУ «Променева діагностика захворювань черевної порожнини ( з 02.10-10.10.17 р.).
З 23.10 по 03.11.2017 року на базі БДМУ пройшла ТУ « Сучасні аспекти ранньої діагностики раку»
З 27.11. по 08.12.2017 року на базі БДМУ пройшла ТУ «Фонові та передракові етапи шийки матки. Кольпоцервікоскопія. Лікування.
З 18.12 по 29.12.2017 року на базі БДМУ пройшла ТУ «Актуальні питання гінекології в клінічній практиці».
02.10.2018 р. присвоєна кваліфікація лікаря онкогінеколога Вищої категорії.
У 2019 році на базі БДМУ пройшла ТУ « Сучасні малоінвазивні оперативні втручання в гінекології : гістеро – та лапороскопія « (з 11.02.по 07.03.2019 р.)
29.10.2019 р. приймала участь у роботі науково-практичної конференції у форматі – телемосту « Стандарти надання гінекологічної допомоги» на базі НМА переддипломної освіти ім. П. А.Шупика.
06.02.2020 р. приймала участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Мистецтво лікування»
З 27.02.по 28.01.2020 р. приймала участь в міжнародній науково практичній медичній конференції на базі Івано – Франківського НМУ.
В 2021 міні-семінар професора Медвєдєва М.В.»Офісна гістероскопія»

Поліклінічний структурний підрозділ 4З 1976-1983р.р. – навчання у Чернівецькому медичному інституті, присвоєна кваліфікація «лікаря-педіатра».

З 1983-1984р.р. – навчання в інтернатурі на базі Борщівської районної лікарні Тернопільської області за фахом «Педіатрія»

З 1984-1985р.р. – зарахований на посаду лікаря дерматовенеролога Мельнице-Подільської районної лікарні, пройшовши курс спеціалізації за спеціальністб «Дерматовенерологія» при Ленінградському медичному університеті.

 1985-1994р. – призначений на посаду заступника головного лікаря по лікувальній роботі Мельниця-Подільської районної лікарні. Отримав 1-шу кваліфікаційну категорію з організації охорони здоров’я з рекомендацією на вищу.

9 жовтня 1994 р.звільнений з даної посади у зв’язку з переводом і прийняттям на посаду завідуючого диспансерним відділенням Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру.

1995-1999р.р. – закінчив аспірантуру при БДМА за спеціальнісю «Онкологія». Захистив дисертацію на тему «Комплексне лікування раку молочної залози із застосуванням електрофорезу цитостатиків». За період захисту дисертації у патентному відділі наук запатентовано 2 винаходи та 76 наукових праць.

2001р. – присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю «Онкологія».

2011р – отримав вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Онкологія».

15.05-25.05.2017р – цикл ТУ «Онкологічні проблеми гінекології» на базі Буковинського державного медичного університету.

07.06-20.06.18р – цикл ТУ «Сучасні аспекти ранньої діагностики раку на базі БДМУ

У січні 2019 р. – ПАЦ за спеціальністю «Онкологія» на базі БДМУ.

У лютому 2019р. склав іспит на присвоєння вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю онкологія.

Поліклінічний структурний підрозділ 5

Продан Михайло Іванович  

З 2011р. по 2017р. навчався у ВДНЗ України «Буковинському державному медичному університеті» за спеціальністю лікувальна справа.

З 2017р. по 2019р. проходив інтернатуру за спеціальністю урологія, на базі ВДНЗ України «Буковинського державного медичного університету».

18 червня 2019 року атестувався на визначення знань та практичних навиків в атестаційній комісії при Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет».

Від 27 червня 2019 року присвоєно кваліфікацію лікар-спеціаліст за спеціальністю урологія.

З 2019 року працює по сумісництві в урологічному відділенні ОКНП «Чернівецька лікарня швидної медичної допомоги» на посаді лікаря-уролога.

З 2021 року по даний час працює в ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» на посаді лікаря-уролога поліклінічного структурного підрозділу а також структурного підрозділу оперативної онкології та іноваційних методів лікування.

З 2019 року є дійсним членом Асоціації превентивної та антиейджинг медицини, мета діяльності Асоціації – продовження тривалості і збільшення якості життя населення України.

06.2020 року ТУ «Андрологічні аспекти урології, ендокринології та сімейної медицини»

29 лютого – 1 березня 2020 року взяв участь у науково-практичній конференції з урології «Рішення для складних питань ведення урологічних хворих» – м. Львів

1-2 жовтня 2020 року брав участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Урологія, андрологія, нефрологія – досягнення, проблеми, шляхи вирішення». – м. Харків.

27 листопада 2020 року  прийняв участь у науково-практичній конференції «Мовембер -2020» Рак передміхурової залози – update.

18 грудня 2020 року науково-практична конференція «Рак нирки та сечовидільних шляхів».

4 березня 2021 року регіональна конференція «Перкутання нефролітотрипсия. Секрети успіху» участь в програмі з оволодіннями практичними навичками діагностики, хірургічного лікування СКХ.

Вміст

Поліклінічний структурний підрозділ 6 Лікар – онколог – хіміотерапевт З 2014р. по 2020 рік навчався в Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю “Лікувальна справа”. Присвоєно кваліфікацію магістр. З 2021р. по 2022 рік проходив інтернатуру на базі Буковинського клінічного онкологічного центру за спеціальністю “Клінічна онкологія”. Присвоєно кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Клінічна онкологія». У 2022 році зарахований на посаду лікаря – онколога в поліклінічний структурний підрозділ та лікаря – хіміотерапевта в структурний підрозділ клінічної онкології Буковинського клінічного онкологічного центру. Використовує в лікарській практиці сучасні європейські протоколи, новітні методи для діагностики та лікування онкозахворювань. Щороку відвідує конференції для лікарів. Є співавтором тематичних публікацій, які цитуються в наукометричній базі Scopus з індексом цитування Q3 та Q4. Є членом NCCN, ESMO, USSO, Scopus та інших.
Поліклінічний структурний підрозділ 7 Семеген Василь Лікар-онколог-онкохірург-стажист Освіта: Магістр, Буковинський Державний Медичний Університет, спеціальність «Медицина», 2014-2020 рр.. Додаткова освіта: Отримав спеціальність «Клінічна онкологія», Буковинський Державний Медичний Університет, 2020-2022 рр.. На даний час здобуває спеціальність «Торакальна хірургія» в НУОЗУ імені П.Л. Шупика 2023р.. Професійні навички: – Стажувався в Національному Інституті Раку, Феофанії, Подільському Регіонарному Центрі Онкології та інших… – Сертифікований спеціаліст з в/венних, в/плевральних та в/перитонеальних порт-систем. – Успішно зарекомендував себе в абдомінальній та торакальній хірургії, мамології та хірургії шкіри та м’яких тканин. – Вільно володіє УЗД. – Володіє різноманітними методиками пункцій та біопсій н/у різних локалізацій під контролем УЗД та КТ, в тому числі біопсією кісткового мозку. – Використовує новітні методи діагностики та лікування онкозахворювань. – Щороку відвідує конференції для медиків. – Є членом NCCN, ESMO, ASCO, UAVA та інших.
Поліклінічний структурний підрозділ 8

лікар-онкогінеколог поліклінічного структурного підрозділу. У 2017 році закінчила факультет «Лікувальна справа» Буковинського державного медичного університету.Під час навчання в університеті працювала молодшою, а згодом палатною медичною сестрою відділення анестезіології і реанімації з ПІТ Буковинського клінічного онкологічного центру. Пройшла інтернатуру на базі Буковинського клінічного онкологічного центру та отримала кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Клінічна онкологія». У 2020 році підтвердила звання лікаря-спеціаліста-онкогінеколога по закінченню циклу спеціалізації із онкогінекології на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького під керівництвом професора Володько Н.А. Член асоціації кольпоскопії і цервікальної патології. Щороку бере участь у міжнародній фаховій школі «Кольпоскопія та менеджмент вульвовагінальної патології» від European federation of colposcopy, семінарі з міжнародною участю «Vagina. Cervix. Uterus”. Навчалася на тренінгах, лекціях та майстер-класах у школі кольпоскопії Лигирди Н.Ф. 2022 р.: пройшла курс «Офісна гістероскопія» під керівництвом професора Медведева М.В., навчалась у фаховій школі «Мистецтво гістероскопії» Української гістероскопічної асоціації. 2023 р.: навчання на курсі «УЗД в гінекології» школи ультразвукової діагностики UZSCHOOL IC Інеси Сафонової. Закінчила цикл ТУ «Кольпоцервікоскопія» на базі Буковинського державного медичного університету. Вільно володіє англійською, німецькою мовами. Проходила міжнародні стажування на базі університетської клініки UKSH міста Любек, Німеччина, онкологічного підрозділу клінічної лікарні Gelre ziekenhuizen – Oncologisch Centrum міста Апельдорн, Нідерланди.

Поліклінічний структурний підрозділ 9

Лікар-онколог

Молодий лікар, який здобув медичну освіту в Буковинському Державному Медичному Університеті з 2015 по 2021 роки. Успішно пройшов інтернатуру за спеціальністю “Клінічна Онкологія” з 2021 по 2023 роки, є кваліфікованим медичним фахівцем з практичним досвідом та знаннями необхідними для лікування та ведення пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Поліклінічний структурний підрозділ 10Лікар-хірург-онколог

Поліклінічний структурний підрозділ 11

Лікар-радіолог

1994-2000р.р. Навчалася в БДМА за спеціальністю «лікувальна справа» 2001р.Інтернатура за спеціальністю «педіатрія» З 2001р. прийнята на посаду лікаря – педіатра при Коломийській центральній лікарні. 2011р. – ПАЦ по педіатрії при Чернівецькому медичному університеті. Червень 2011р. – курси спеціалізації по променевій терапії на базі Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю “Променева терапія”. Вересень 2011р.прийнята на посаду лікар-радіолога в радіологічне відділення ЧООД. 19.10 -17.11 2015р. ПАЦ по променевій терапії на базі БДМУ 22.06.2016 року Атестаційною комісією присвоєно II кваліфікаційну категорію з променевої терапії. 09.12.-22.12.16р.курси ТУ за темою «Онкологічні проблеми гінекології» 10.01.2017 -14.03.2017 року Цикл спеціалізації за фахом «Організація та управління охорони здоров’я» 14.03.2017 року Присвоєно кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Організація та управління охорони здоров’я» 28-30 червня 2017 р. приймала участь у VII з’їзді УТРО за участі міжнародних фахівців. Жовтень 2018рік-ПАЦ з променевої терапії при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. 06 грудня 2018р.-Атестаційною комісією присвоєно І кваліфікаційну категорію з променевої терапії. 2021р. курси ТУ за темою « Променева діагностика захворювань органів грудної клітини». 2014-2021рр.-асистент кафедри онкології та радіології БДМУ. Активний член Українського товариства радіаційних онкологів. 30 вересня-02 жовтня 2021р.приймала участь в ХІV з’їзді онкологів та радіологів України,присвячений 100-річчю Національного Інституту Раку. З грудня 2021р. лікар з променевої терапії поліклінічного структурного підрозділу та лікар з променевої терапії структурного підрозділу променевої терапії. 22-24 вересня 2022р. Приймала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні». Кваліфікаційні вимоги: освіта вища,перша кваліфікаційна категорія.

Поліклінічний структурний підрозділ 12Лікар-хірург-онколог

ЛІКАР-ОНКОХІРУРГ, ОНКОЛОГ Церковний Юрій Георгійович ОСІТА 1984-1989 рр – навчання в Чернівецькому медичному училищі 1989-1995 рр – навчання в Чернівецькому медичному інституті за спеціальністю «Лікувальна справа» 1995-1997 рр – інтернатура за спеціальністю «Онкологія» в Львівському державному медичному університеті 3 1997 р по теперішній час – Буковинський клінічний онкологічний центр на посаді лікаря – онколога, онкохірурга ДОСВІД РОБОТИ – 28 РОКІВ Профілактика, діагностика і лікування доброякісних та злоякісних захворювань молочної залози Володіння сучасними методами діагностики та лікування захворювань молочної залози

Поліклінічний структурний підрозділ 13Лікар-хірург-онколог

Зеленівська Я.І З 1996р. по 2006р. проходила навчання в ліцеї смт. Глибока, Глибоцького району, Чернівецької області; закінчила навчання на золоту медаль. З 2006р. по 2012р.навчалась в Буковинському державному медичному університеті та отримала повну вищу освіту за спеціальністю “ Лікувальна справа” та здобула кваліфікацію лікар. З 2012р. по 2014р.проходила інтернатуру на базі Буковинського державного медичного університету та присвоєно кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю “ Клінічна онкологія”. З 01.03.2014р. по 31.11.2014р. працювала районним онкологом в смт. Глибока, Глибоцького району, Чернівецької області. З 01.12.2014р. по 31.11.2016р. навчалась в клінічній ординатурі при Вищому державному навчальному закладі “Буковинський державний медичний університет” та закінчила повний курс за спеціальністю “ Онкологія”. З 08.02.2017р. зарахована на посаду лікаря-онколога в поліклінічне відділення КУ “Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер”. З 29.01.2018р.- 02.02.2018р.- курс ТУ “ Інтенсивний базовий практичний курс з лапароскопічної хіругії”. З 01.02.2019р.- 28.02.2019р.- переатестаційний курс при Вищому державному навчальному закладі України “ Буковинський державний медичний університет” та підтверджено кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю “Онкологія”. З 02.09.2019р.- 31.01.2020р.- пройшла цикл спеціалізації за фахом “Онкохірургія” та присвоєно кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю “Онкохірургія”. З 02.01.2020р.-зарахована на посаду лікаря-стажиста-онкохірурга у відділення гормонозалежних пухлин в КУ “Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер”. На даний час працює лікарем хірургом-мамологом в Структурному підрозділі оперативної онкології та інноваційних методів лікування ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр»

Поліклінічний структурний підрозділ 14

1985-1991                   Чернівецький медичний інститут по спеціальності «лікувальна справа»

1985-1991                   І-а міська лікарня м. Чернівців робота по спеціальності «Медсестра – анестезістка»

1991-1992                   Інтернатура по загальній хірургії на базі І –ї міської лікарні м. Чернівців

1992-1998                   Глибоцька ЦРЛ, робота на посаді загального хірурга хірургічного відділення

З 1999                          Чернівецький онкодиспансер, робота на посаді онкохірурга обдомінального відділення . 

15.06.2001                  Спецiалiзацiя по онкохiрургii, Львiвський  державний медичний Унiверситет.

24.11.2005                  Пройшов атестацiю в атестацiйнiй комiсiї при управлiннi    охорони здоров`я Чернiвецької обласної державної адмiнiстрацiї i присвоєна                                                        квалiфiкацiя лiкаря-хiрурга-онколога зі спецiальностi онкохiрургiя другої категорiї.

24.03.2009                  Пройшов атестацiю в атестацiйнiй комiсiї при управлiннi    охорони здоров`я Чернiвецької обласної державної адмiнiстрацiї i присвоєна                                                        квалiфiкацiя лiкаря-хiрурга-онколога зі спецiальностi онкохiрургiя першої категорiї.

07.03.2014                  Пройшов атестацію в атестаційній комісії при управлінні  охорони здоровя Чернівецької    обласної    державної адміністрації і присвоєна                                                    кваліфікація лікаря-хірурга-онколога зі спеціальності онкохірургія вищої категорії.                                    

04.03.2019                  Пройшов атестацію в атестаційній комісії при департаменті охорони здоровя Чернівецької обласної адміністрації і підтверджена кваліфікація                                            лікаря-хірурга-онколога зі спеціальності онкохірургія вищої категорії.

19.09.-21.09.2020      Приймав участь у роботі ІХ Міжнародного наукового конгресу Нове у хірургії раку шлунково-кишкового тракту.                                                                                                                                                                            

27.02.-28.02.2020      Приймав участь у MASTER CLASS Sugrery of Oncology.

Поліклінічний структурний підрозділ 15

Лікар-хірург-онколог

Заслужений лікар Украіни Відмінник охорони здоров‘я Лауреат преміі БЛ Радзіховського 47 років стажу хірурга-онколога 26 років очолював хірургічне відділення абдомінальноі хірургіі Наш Вчитель і Наставник
Поліклінічний структурний підрозділ 16

Лікар-хірург-онколог

Поліклінічний структурний підрозділ 17

Луйжис Ірина Романівна,

Закінчила: Буковинський державний медичний університет в 2009 році за спеціальністю “Лікувальна справа”.

Інтернатура: на базі ЛШМД, м Чернівці, за спеціальністю “Урологія “, 2009-2011р.

З 2011р. зарахована на посаду лікаря онкоуролога в ЧОКОД ( на даний час БКОЦ ) .

Спеціалізація: за спеціальністю “ Онкологія “ на базі Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького, 2013р.

Підвищення кваліфікації:

2011р. – цикл ТУ “ Діагностика та лікування злоякісних пухлин візуальних локалізацій “, на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

2014р. –  цикл ТУ “ Трансуретральні ендоскопічні оперативні втручання при урологічній патології “, на базі Буковинського державного медичного університету.

2014р. цикл стажування за фахом “Урологія” на базі Буковинського державного медичного університету.

17.09.2014р. присвоєно другу кваліфікаційну категорію зі спеціальності урологія.

2017р. цикл стажування за фахом “Онкологія” на базі Буковинського державного медичного університету.

2018р. цикл стажування за фахом “Урологія” на базі Буковинського державного медичного університету.

2018р. – цикл ТУ “ Трансуретральні ендоскопічні оперативні втручання при урологічній патології “.

2018р. – цикл ТУ “ Актуальні питання клініко-лабораторної діагностики “.

26.10.2018р. присвоєно першу кваліфікаційну категорію зі спеціальності урологія.

2018р. – участь в EMUC ( European Multidisciplinary Congress on Urological Cancers ) & ESUI (EAU Section on Urological Imaging ), Нідерланди, Амстердам.

2019р. – участь в EMUC ( European Multidisciplinary Congress on Urological Cancers ) & ESUI (EAU Section on Urological Imaging ), Австрія, Відень.

15.04.2021р. присвоєно другу кваліфікаційну категорію зі спеціальності онкологія.

2021р. – цикл ТУ “ Андрологічні аспекти урології, ендокринології та сімейної медицини “.

2022р. – цикл ТУ “ Сучасні аспекти діагностики раку на ранніх стадіях “.

2023р. – цикл ТУ ’’ Шлунково – кишкові кровотечі.’’

Участь в конференціях протягом останніх років ( 2022-2023рр. ):

  • 08.2022р. – ’’ Актуальні питання сучасної урології, нефрології та урогінекологіїю. ’’;
  • 11.2022р. – ’’ Рак простати: діагностика та лікування від А до Я. ’’;
  • 11.2022р. – 25.11.2022р. – ’’ Мовембер – 2022. Зміна парадигми діагностики та лікування раку передміхурової залози. Ключові питання раку нирки. ’’;
  • 11.2022р. – 25.11.2022р. – онкологічний конгрес: UPTODATE 3.0;
  • 12.2022р. – 02.12.2022р. – ’’ Multidisciplinary approach to rehabilitation: realities and prospects. ’’;
  • 12.2022р. – ’’ Урологія, нефрологія та урогінекологія: тренди 2023. ’’;
  • 02.2023р. – 10.02.2023р. – ’’ Малоінвазивні технології в урології.’’