Поліклінічний

Поліклінічний

Короткий опис про діяльність

Поліклінічне відділення Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру заснований у 1946 року, а восени 2001 року введено в експлуатацію новий поліклінічний корпус. В поліклінічному корпусі розміщенні наступні відділення: поліклінічне, ендоскопічне, променевої діагностики, відновне лікування, денний стаціонар, кабінетом реабілітації та ЛФК, клінічна, біохімічна та імунологічна, цитологічна лабораторії. Окремо виділений мамологічний центр, кабінети діагностики захворювання жіночих статевих органів та ультразвукової діагностики.

Поліклінічний структурний підрозділ Обласного комунального некомерційного підприємства утворився на базі поліклінічного відділення комунальної установи «Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер» з 1 квітня 2020 року у зв’язку із зміною внутрішньої організації структури закладу.
Поліклінічний структурний підрозділ надає послуги по діагностиці та лікуванню наступних категорій захворювань:

– огляд та консультація мамолога;
– УЗД – дослідження та мамографія молочних залоз;
– тріпан-біопсія з новоутворень;
– діагностика та лікування новоутворень молочних залоз;
– діагностична гістероскопія та гістероректоскопія;
– діагностична лапароскопія;
– відеокольпоскопія;
– цервікоскопія;
– радіохвильові конізації;
– поліпектомії;
– аспіраційна біопсія ендометрія;
– тріпан-біопсія простати;
– цистоскопія;
– біопсія сечового міхура;
– стентування нирок;
– рестентування нирок;
– лікування простатиту, уретриту, циститу, передчасної еякуляції;
– лікування фімозу, короткої вуздечки, гідроцеле;
– урогенітальної інфекції;
– скринінгове обстеження чоловіків на рак простати;
– дерматоскопія;
– видалення новоутворень шкіри та м’яких тканин ( папіломи, родимки, ліпоми, атероми тощо);
– тріпан-біопсія лімфовузлів;
– пункційна біопсія щитовидної залози під контролем УЗД;
– лікування та діагностика новоутворень ЛОР-органів.

Поліклінічний 1В 2007 році закінчила БДМУ. Отримала повну вищу освіту, за спеціальністю лікувальна справа, та здобула кваліфікацію лікар.
В 2009році щакінчила інтернатуру при БДМУ. Присвоєно кваліфікацію лікаря-спеціаліста ща спеціальністю «клінічна онкологія» З березня 2009 року по січень 2016 поацювала на посаді лікаря-онколога хірургічного відділення КМУ Міська поліклініка 3.
З січня 2016- лікар онколог поліклінічного структурного підрозділу БКОЦ.
Лютий 2010 року на базі БДМУ-ТУ.
Червень 2011- на бащі БЛМУ – ТУ.
Березень 2013 – курси стажування в навчально науковому інституті післядипломної освіти Донецького національного медичного університету ім. М. Горького з підтвердженням кваліфікації лікаря-онколога спеціаліста за спеціальністю «клінічна онкологія».
Лютий 2014- на бащі БДМУ пройшла цикл тематичного удосконалення « сучасні аспекти ранньої діагностики раку».
Квітень 2014 року – на базі БДМУ пройшла передатестаційний цикл за спеціальністю онкологія.
2014 року присвоєна 2 кваліфікаційну категорію за спеціальністю «онкологія»
2015-2019 рр – прочитала курси лекцій для медичних сестер ДУ ТМО МВС України в чернівецькій області; провела курси лекцій по онкології для лікарського складу КМУ МП #3; науково-педагогічна робота в навчальному закладі 1-2 рівнів акредитації ЧМК БДМУ.
Лютий 2019 передатестаційний цикл за фахом «онкологія» з 01.02.2019 по 28.02.2019 р.
Вересень 2019 року присвоєно «першу» кваліфікаційну категорію зі спеціальності «онкологія».
Травень 2020 року- цикл тематичного удосконалення при БДМУ.
Освіта – вища.
Спеціалізація – медична.
Кваліфікаційна категорія – 1
Стаж роботи – 14 років.

Поліклінічний 2

У 1992 р. закінчив  Чернівецький державний  медичний інститут,  присвоєна спеціальність «Лікувальна справа» .

У 1995 р. пройшов спеціалізацію  при Чернівецькому державному   медичному інституті   за  спеціальністю «Акушерство і генікологія» .

У 1999 р. пройшов  спеціалізацію при Львівському  державному медичному  університеті ім.. Данила Галицького за спеціальністю «Онкогінекологія».

Клічук Р.В.- лікар – гінеколог – онколог, вищої категорії.

У 2016 році захистив дисертацію за спеціальністю «Акушерство та гінекологія»,  здобув наукову ступень кандидата медичних наук.

У 2019 році пройшов «Мастер – класи з ендоскопічної гінекології» у частині «Офісна  гістероскопія з професорами Стефано Бетоккі та Лаурою Каппушевою».

З 1995 року Клічук Р.В. працює в Обласному комунальному некомерційному  підприємстві «Буковинський клінічний онкологічний центр».

     В онкогінекологічному  структурному  підрозділі  лікуються жінки  з онкогінекологічною патологією статевих органів, а також  з дораковою   та раковою патологією. В середньому щороку отримують лікування близько 750 хворих.  Онкогінекологічний  структурний підрозділ тісно співпрацює  із   усіма  підрозділами   центру, а також із кафедрою  онкології та радіології  БДМУ.

Поліклінічний 3У 2006 році закінчив Буковинський державний медичний університет з відзнакою. З 2006 року по 2008 рік навчався в інтернатурі за спеціальністю “Клінічна онкологія” і отримав сертифікат лікаря-спеціаліста. Навчався в магістратурі за спеціальністю “Онкологія”, захистив магістерську кваліфікаційну роботу на тему: «Клінічні та молекулярно-генетичні прогностичні критерії радикальних та паліативних операцій у жінок хворих на рак шлунково-кишкового тракту» і в 2008 році отримав диплом “Магістра медицини” з відзнакою. З вересня 2008 року по червень 2009 року працював викладачем-стажистом кафедри онкології та радіології Буковинського державного медичного університету. З вересня 2009 року і до теперішнього часу асистентом кафедри онкології та радіології Буковинського державного медичного університету. Пройшов спеціалізацію з онкохірургії у Донецькому Національному медичному університеті ім. М.Горького. У 2017 році захистив кандидатську дисертацію на тему: “Лікування перитоніту у хворих на рак товстої кишки».
​Загальний стаж роботи – 15 років, лікар першої категорії, онколог, уролог.
​З 01.11.2014 р. по 29.11.2014 року пройшов цикл передатестацiйної пiдготовки з онкохірургії на базі Буковинського державного медичного університету, кафедри онкології та радіології, позитивно склав іспит та комп’ютерний контроль на другу кваліфікаційну категорію.
​З 06.04.2009 року по 17.04.2009 року пройшов цикл тематичного удосконалення «Сучасні питання хірургічного лікування ускладнень цукрового діабету» на базі Буковинського державного медичного університету. З 03.02.2010 року по 04.02.2010 року пройшов цикл тематичного удосконалення «Новітні технології діагностики та лікування в онкології» на базі Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.
​ У 2011 році пройшов спеціалізацію із спеціальності «Хірургія» та «Урологія».
З квітня 2013 року працюю лікарем-онкологом поліклінічного структурного підрозділу Буковинського клінічного онкологічного центру.
Займаюсь діагностикою та лікуванням онкологічних пацієнтів, виконую трепан-біопсії різних складностей та локалізацій. Розробляю та впроваджую скринінгові програми, що дозволяє діагностувати рак на ранніх стадіях.
Автор 48 наукових праць, співавтор 3 патентів на корисну модель, 2 монографій. Самостійно підвищую свої теоретичні знання, вивчаючи матеріали з’їздів та науково-практичних конференцій онкологів України, методичні рекомендації, працюю над періодичною літературою з онкології, хіміотерапії, а також над літературою із суміжних спеціальностей (хірургія, терапія та ін.).

Поліклінічний 4

1998 – 2004 Навчання у Буковинському державному медичному університеті

2004 – 2005 Інтернатура з онкології в БДМУ та ЧОКОД

2005 – 2006 Районний онколог в Глибоцькій центральній лікарні

2005 – Спеціалізація з онкохірургії в НІПО ім. Шупика

2006 – 2020 Лікар – онколог в Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер

2017 – 2022 Підтверджено кваліфікацію лікаря спеціаліста за спеціальністю  «онкологія»

2020 – Лікар – онколог в БКОЦ.

Поліклінічний 5Закінчила у 2004 році Буковинську державну медичну академію з відзнакою і отримала повну вищу освіту за спеціальністю”Лікувльна справа” та здобула кваліфікацію лікар. З 2004 по 2006 рік проходила інтернатуру з Акушерства і гінекології при державному медичному університеті і 31 січня 2006 року присвоєно кваліфікацію лікаря- спеціаліста за спеціальстю Акушерство і гінекологія. З 2006 року розпочала працювати в Чернівецькому обласному онкологічному центрі на посаді лікаря -онкогінеколога поліклінічного відділення. В 2006 році пройшла спеціалізацію “Онкогінекологія” при Харківській медичній академії післядипломної освіти. В 2010 році ТУ ” Новітні технології діагностики та лікування в онкології” Донецький національний медичний університет ім. М. Горького.
В 2011 році тематичні курси удосконалення “Діагностика та лікування злоякісних пухлин візуальних локалізацій” при Харківській медичній академії післядипломної освіти, 7 жовтня 2011 року присвоєно кваліфікацію лікаря онкогінеколога другої категорії.
В 2016 році ПАЦ з онкогінекології на базі НМАПО імені П.Л. Щупика м. Київ;
З 18.03.по 31.03.2016 року цикл тематичного удосконалення” Фонові та передракові стани шийки матки. Кольпоцервікоскопія. Лікування. на базі”Буковинський державний медичний університет”. 4 жовтня 2016 року присвоєно першу категорію з онкогінекології.
В 2019 році ТУ ” Сучасні малоінвазивні оперативні втручання в гінекології: гістеро- та лапароскопія” з 11.02. по 7.03.2019 року “Буковинський державний медичний університет” Центр безпліддя Юзька О.М.
В 2020 році приймала активну участь в міжнародному конгресі м Ів. Франківськ, семінарах, вебінарах. В 2021 році з 1.03 по 15.03 пройшла курси ТУ “Сучасні проблеми в онкології” на базі Буковинської державної медичної академії.

Поліклінічний 6З 1997 по 2003рр. навчалася на факультеті «Лікувальна справа» Буковинської державної медичної академії, отримала диплом лікаря-спеціаліста за фахом «Лікувальна справа».
З 2003 по 2005 рр. проходила навчання в інтернатурі за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі пологового будинку №2 м.Чернівці.
Працювала в міському клінічному пологовому будинку №1 м. Чернівці на посаді лікаря акушер-гінеколога ОМВ з листопада 2005 року, по сумісництву зарахована на посаду лікаря акушер-гінеколога аналітичного відділу ОМВ з 22 січня 2007 року. З 1-го червня 2007 року прийнята на роботу в обласний центр антенатальної охорони плоду та медичної генетики на посаду лікаря акушер-гінеколога по переводу з міського клінічного пологового будинку №1 м. Чернівці.
З 1-го вересня 2011 року призначена завідувачем обласного кабінету скринінгу патології шийки матки Чернівецького обласного онкодиспансеру.
З 23.01.12р. по 25.04.12р. проходила спеціалізацію з онкогінекології на базі Національного інститу раку МОЗ України.
З 2012 р. по 2017 рр. навчалася в заочній аспірантурі на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології» НАМН України.
Загальний стаж 21рік.
Лікар І (першої) кваліфікаційної категорії за фахом «акушерство та гінекологія».
Постійно беру участь у науково-практичних конференціях, являюсь співавтором ряду друкованих статей та 5 інформаційних листів МОЗ України, неодноразово організовувала семінари та конференції в палаці «Академічний» та на базі обласних ЛПЗ. У червні 2013 року організувала завдячуючи підтримці ДОЗ Чернівецької ОДА виїзні курси тематичного удосконалення «Кольпоскопія» факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького для лікарів гінекологів кабінетів патології шийки матки.
В квітні 2014 року пройшла місячні курси тематичного удосконалення «Основи лапароскопії та гістероскопії в гінекології» на базі ФПДО Буковинського державного медичного університету. В 2017 року проходила курси підвищення кваліфікації на передатестаційному циклі з онкогінекології на базі факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького та успішно склала іспит з метою здобуття ІІ кваліфікаційної категорії за фахом «Онкогінекологія». В 2021-2022 р. заплановані наступні атестації з метою підтвердження категорії за фахом «акушерство та гінекологія» і здобуття наступної І кваліфікаційної категорії за фахом «онкогінекологія».
В 2017 році захистила дисертацію на тему: «Оптимізація діагностики та лікування дисплазій епітелію шийки матки на тлі гіперпроліферативних захворювань тіла матки у жінок репродуктивного віку».
Науковий ступінь: кандидат медичних наук.
Я є головою осередку ГО «Асоціації кольпоскопії та цервікальної патології» в Чернівецькій області

Поліклінічний 7Закінчила в 2001 році Буковинську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа».
У 2004 році атестувалась за спеціальністю акушерство і гінекологія.
У 2005 році атестувалась при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького за спеціальністю-гінекологія.
У 2006 році на базі БДМУ пройшла цикл ТУ «Променева тіл злоякісних пухлин грудної залози та жіночих статевих органів»
У 2007 році пройшла цикл ТУ «Фонові та передракові етапи шийки матки»Кольпоцервікоскопія.
У 2009 році на базі Львівського національного університету пройшла ПАЦ «Онкогінекологія» 01.11.2009 році присвоєна кваліфікація лікаря онкогінеколога другої категорії.
У 2010 році на базі Донецького національного медичного університету імені М.Горького пройшла ТУ « Новітні технології діагностики та лікування в онкології»
У 2013 році на базі БДМУ пройшла ТУ «Фонові та передракові етапи шийки матки та ендометрію. Кольпоцервікоскопія. Лікування.
У 2013 році на базі БДМУ пройшли ТУ « Онкологічні проблеми гінекології»
У 2014 році присвоєно кваліфікацію лікаря онкогінеколога першої категорії.
У 2017 році на базі БДМУ пройшла ТУ «Променева діагностика захворювань черевної порожнини ( з 02.10-10.10.17 р.).
З 23.10 по 03.11.2017 року на базі БДМУ пройшла ТУ « Сучасні аспекти ранньої діагностики раку»
З 27.11. по 08.12.2017 року на базі БДМУ пройшла ТУ «Фонові та передракові етапи шийки матки. Кольпоцервікоскопія. Лікування.
З 18.12 по 29.12.2017 року на базі БДМУ пройшла ТУ «Актуальні питання гінекології в клінічній практиці».
02.10.2018 р. присвоєна кваліфікація лікаря онкогінеколога Вищої категорії.
У 2019 році на базі БДМУ пройшла ТУ « Сучасні малоінвазивні оперативні втручання в гінекології : гістеро – та лапороскопія « (з 11.02.по 07.03.2019 р.)
29.10.2019 р. приймала участь у роботі науково-практичної конференції у форматі – телемосту « Стандарти надання гінекологічної допомоги» на базі НМА переддипломної освіти ім. П. А.Шупика.
06.02.2020 р. приймала участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Мистецтво лікування»
З 27.02.по 28.01.2020 р. приймала участь в міжнародній науково практичній медичній конференції на базі Івано – Франківського НМУ.
В 2021 міні-семінар професора Медвєдєва М.В.»Офісна гістероскопія»

2014 рік- закінчила БДМУ м. Чернівці
2014-2018рр- інтернатура за спеціалізацією ,,Хірургія‘‘
2019р-присвоєна спеціалізація ,,Онкохірургія‘‘
2019р- участь у Міжнародному конгресі ,, Хірургія раку шлунково-кишкового тракту’‘
2020р- спеціалізація ,,Онкологія‘‘
2020р- навчання ‚,Надання допомоги в екстремальних ситуаціях‘‘
2021р-,,День боротьби із раком‘‘ м.Одеса
Стаж роботи-6,5років

Поліклінічний 8Поступив в Чернівецький державний медінститут, який закінчив у 1977 році, за спеціальністю “лікувальна справа”. З 1977р по 1978р проходив інтернатуру на базі Кіцманської ЦРЛ, за спеціальністю “Хірургія”. 

  З 1982р по 1983р проходив клінічну ординатуру при ЧМІ за спеціальністю “Хірургія”. Працював торакальним хірургом в ОКЛ м. Чернівці.

   В 1984р пройшов курси кваліфікації в Київському ДІДВЛ по темі “Невідкладна хірургія органів грудної порожнини”. В 1984р присвоєна 2-га кваліфікаційна категорія по торакальній хірургії. Протягом дев’яти років працював асистентом кафедри факультетської хірургії ЧМІ. 

 В 1996 році у Львівському медінституті, факультет вдокосконалення лікарів та провізорів: курси ПАЦ по онкохірургії – 2 місяці.

  В 1999 році пройшов курси у Львівському Державному медичному університеті, факультет післядипломної підготовки СП по онкохірургії. У 2000 році ПАЦ Львівський Державний університет, факультет післядипломної освіти за спеціальністю “Онкохірургія”.

  У 2001 році присвоєна 2-га кваліфікаційна категорія лікаря онкохірурга. 

  У 2005 році Львівський Державний університет факультет післядипломної освіти 1 місяць ПАЦ по онкохірургії.

  2010 рік присвоєна 1-ша кваліфікаційна категорія. 

   2011 рік Харківська медична академія, факультет післядипломної освіти 1 місяць курси.

   2015 рік ТУ при БДМУ 2 тижні по онкохірургії. Присвоєно вищу кваліфікаційну категорію по онкохірургії.

   В 2019 році ТУ при БДМУ 2 тижні по темі “Сучасні аспекти ранньої діагностики раку”.

   На даний час вища кваліфікаційна категорія по онкохірургії. Місце роботи БКОЦ, відділення хірургічного профілю.

Поліклінічний 9З 1976-1983р.р. – навчання у Чернівецькому медичному інституті, присвоєна кваліфікація «лікаря-педіатра».

З 1983-1984р.р. – навчання в інтернатурі на базі Борщівської районної лікарні Тернопільської області за фахом «Педіатрія»

З 1984-1985р.р. – зарахований на посаду лікаря дерматовенеролога Мельнице-Подільської районної лікарні, пройшовши курс спеціалізації за спеціальністб «Дерматовенерологія» при Ленінградському медичному університеті.

 1985-1994р. – призначений на посаду заступника головного лікаря по лікувальній роботі Мельниця-Подільської районної лікарні. Отримав 1-шу кваліфікаційну категорію з організації охорони здоров’я з рекомендацією на вищу.

9 жовтня 1994 р.звільнений з даної посади у зв’язку з переводом і прийняттям на посаду завідуючого диспансерним відділенням Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру.

1995-1999р.р. – закінчив аспірантуру при БДМА за спеціальнісю «Онкологія». Захистив дисертацію на тему «Комплексне лікування раку молочної залози із застосуванням електрофорезу цитостатиків». За період захисту дисертації у патентному відділі наук запатентовано 2 винаходи та 76 наукових праць.

2001р. – присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю «Онкологія».

2011р – отримав вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Онкологія».

15.05-25.05.2017р – цикл ТУ «Онкологічні проблеми гінекології» на базі Буковинського державного медичного університету.

07.06-20.06.18р – цикл ТУ «Сучасні аспекти ранньої діагностики раку на базі БДМУ

У січні 2019 р. – ПАЦ за спеціальністю «Онкологія» на базі БДМУ.

У лютому 2019р. склав іспит на присвоєння вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю онкологія.

Поліклінічний 10Закінчила: Буковинський державний медичний університет в 2009 році, за спеціальністю “Лікувальна справа”.

Інтернатура: на базі ЛШМД за спеціальністю “ Урологія “, 2009-2011р.

З 2011р. зарахована на посаду лікаря онкоуролога в ЧОКОД.

Спеціалізація: за спеціальністю “ Онкологія “ на базі Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького, 2013р.

Підвищення кваліфікації:

2011р. – цикл ТУ “ Діагностика та лікування злоякісних пухлин візуальних локалізацій “, на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

2014р. –  цикл ТУ “ Трансуретральні ендоскопічні оперативні втручання при урологічній патології “, на базі Буковинського державного медичного університету.

2014р. цикл стажування за фахом “Урологія” на базі Буковинського державного медичного університету.

17.09.2014р. присвоєно другу кваліфікаційну категорію з урології.

2017р. цикл стажування за фахом “Онкологія” на базі Буковинського державного медичного університету.

2018р. цикл стажування за фахом “Урологія”” на базі Буковинського державного медичного університету.

2018р. присвоєно першу кваліфікаційну категорію з урології.