Поліклінічний структурний підрозділ

Поліклінічний структурний підрозділ

Короткий опис про діяльність

Поліклінічне відділення Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру засноване у 1946 році, а восени 2001 року введено в експлуатацію новий поліклінічний корпус. В поліклінічному корпусі розміщенні наступні відділення: поліклінічне, ендоскопічне, променевої діагностики, відновне лікування, денний стаціонар, кабінет реабілітації та ЛФК, клінічна, біохімічна та імунологічна, цитологічна лабораторії. Окремо виділений мамологічний центр, кабінети діагностики захворювання жіночих статевих органів та ультразвукової діагностики.

Поліклінічний структурний підрозділ Обласного комунального некомерційного підприємства утворився на базі поліклінічного відділення комунальної установи «Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер» з 1 квітня 2020 року у зв’язку із зміною внутрішньої організації структури закладу.
Поліклінічний структурний підрозділ надає послуги по діагностиці та лікуванню наступних категорій захворювань:

– огляд та консультація мамолога;
– УЗД – дослідження та мамографія молочних залоз;
– трепан-біопсія з новоутворень;
– діагностика та лікування новоутворень молочних залоз;
– діагностична гістероскопія та гістероректоскопія;
– діагностична лапароскопія;
– відеокольпоскопія;
– цервікоскопія;
– радіохвильові конізації;
– поліпектомії;
– аспіраційна біопсія ендометрія;
– трепан-біопсія простати;
– цистоскопія;
– біопсія сечового міхура;
– стентування нирок;
– рестентування нирок;
– лікування простатиту, уретриту, циститу, передчасної еякуляції;
– лікування фімозу, короткої вуздечки, гідроцеле;
– урогенітальної інфекції;
– скринінгове обстеження чоловіків на рак простати;
– дерматоскопія;
– видалення новоутворень шкіри та м’яких тканин ( папіломи, родимки, ліпоми, атероми тощо);
– трепан-біопсія лімфовузлів;
– пункційна біопсія щитовидної залози під контролем УЗД;
– лікування та діагностика новоутворень ЛОР-органів.

Поліклінічний структурний підрозділ 1В 2007 році закінчила БДМУ. Отримала повну вищу освіту, за спеціальністю лікувальна справа, та здобула кваліфікацію лікар.
В 2009 році закінчила інтернатуру при БДМУ. Присвоєно кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Клінічна онкологія». З березня 2009 року по січень 2016 працювала на посаді лікаря-онколога хірургічного відділення КМУ Міська поліклініка 3.
З січня 2016- лікар онколог поліклінічного структурного підрозділу БКОЦ.
Лютий 2010 року на базі БДМУ-ТУ.
Червень 2011- на базі БДМУ – ТУ.
Березень 2013 – курси стажування в навчально науковому інституті післядипломної освіти Донецького національного медичного університету ім. М. Горького з підтвердженням кваліфікації лікаря-онколога спеціаліста за спеціальністю «Клінічна онкологія».
Лютий 2014- на базі БДМУ пройшла цикл тематичного удосконалення «Сучасні аспекти ранньої діагностики раку».
Квітень 2014 року – на базі БДМУ пройшла передатестаційний цикл за спеціальністю онкологія.
2014 року присвоєна 2 кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Онкологія»
2015-2019 рр – прочитала курси лекцій для медичних сестер ДУ ТМО МВС України в Чернівецькій області; провела курси лекцій по онкології для лікарського складу КМУ МП #3; науково-педагогічна робота в навчальному закладі 1-2 рівнів акредитації ЧМК БДМУ.
Лютий 2019 передатестаційний цикл за фахом «Онкологія» з 01.02.2019 по 28.02.2019 р.
Вересень 2019 року присвоєно «першу» кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Онкологія».
Травень 2020 року- цикл тематичного удосконалення при БДМУ.
Освіта – вища.
Спеціалізація – медична.
Кваліфікаційна категорія – 1
Стаж роботи – 14 років.

Поліклінічний структурний підрозділ 2

У 1992 р. закінчив  Чернівецький державний  медичний інститут,  присвоєна спеціальність «Лікувальна справа» .

У 1995 р. пройшов спеціалізацію  при Чернівецькому державному   медичному інституті   за  спеціальністю «Акушерство і генікологія» .

У 1999 р. пройшов  спеціалізацію при Львівському  державному медичному  університеті ім.. Данила Галицького за спеціальністю «Онкогінекологія».

Клічук Р.В.- лікар – гінеколог – онколог, вищої категорії.

У 2016 році захистив дисертацію за спеціальністю «Акушерство та гінекологія»,  здобув наукову ступень кандидата медичних наук.

У 2019 році пройшов «Мастер – класи з ендоскопічної гінекології» у частині «Офісна  гістероскопія з професорами Стефано Бетоккі та Лаурою Каппушевою».

З 1995 року Клічук Р.В. працює в Обласному комунальному некомерційному  підприємстві «Буковинський клінічний онкологічний центр».

     В онкогінекологічному  структурному  підрозділі  лікуються жінки  з онкогінекологічною патологією статевих органів, а також  з дораковою   та раковою патологією. В середньому щороку отримують лікування близько 750 хворих.  Онкогінекологічний  структурний підрозділ тісно співпрацює  із   усіма  підрозділами   центру, а також із кафедрою  онкології та радіології  БДМУ.

Поліклінічний структурний підрозділ 3

1998 – 2004 Навчання у Буковинському державному медичному університеті

2004 – 2005 Інтернатура з онкології в БДМУ та ЧОКОД

2005 – 2006 Районний онколог в Глибоцькій центральній лікарні

2005 – Спеціалізація з онкохірургії в НІПО ім. Шупика

2006 – 2020 Лікар – онколог в Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер

2017 – 2022 Підтверджено кваліфікацію лікаря спеціаліста за спеціальністю  «онкологія»

2020 – Лікар – онколог в БКОЦ.

Поліклінічний структурний підрозділ 4Закінчила у 2004 році Буковинську державну медичну академію з відзнакою і отримала повну вищу освіту за спеціальністю”Лікувльна справа” та здобула кваліфікацію лікар. З 2004 по 2006 рік проходила інтернатуру з Акушерства і гінекології при державному медичному університеті і 31 січня 2006 року присвоєно кваліфікацію лікаря- спеціаліста за спеціальстю Акушерство і гінекологія. З 2006 року розпочала працювати в Чернівецькому обласному онкологічному центрі на посаді лікаря -онкогінеколога поліклінічного відділення. В 2006 році пройшла спеціалізацію “Онкогінекологія” при Харківській медичній академії післядипломної освіти. В 2010 році ТУ ” Новітні технології діагностики та лікування в онкології” Донецький національний медичний університет ім. М. Горького.
В 2011 році тематичні курси удосконалення “Діагностика та лікування злоякісних пухлин візуальних локалізацій” при Харківській медичній академії післядипломної освіти, 7 жовтня 2011 року присвоєно кваліфікацію лікаря онкогінеколога другої категорії.
В 2016 році ПАЦ з онкогінекології на базі НМАПО імені П.Л. Щупика м. Київ;
З 18.03.по 31.03.2016 року цикл тематичного удосконалення” Фонові та передракові стани шийки матки. Кольпоцервікоскопія. Лікування. на базі”Буковинський державний медичний університет”. 4 жовтня 2016 року присвоєно першу категорію з онкогінекології.
В 2019 році ТУ ” Сучасні малоінвазивні оперативні втручання в гінекології: гістеро- та лапароскопія” з 11.02. по 7.03.2019 року “Буковинський державний медичний університет” Центр безпліддя Юзька О.М.
В 2020 році приймала активну участь в міжнародному конгресі м Ів. Франківськ, семінарах, вебінарах. В 2021 році з 1.03 по 15.03 пройшла курси ТУ “Сучасні проблеми в онкології” на базі Буковинської державної медичної академії.

Поліклінічний структурний підрозділ 5З 1997 по 2003рр. навчалася на факультеті «Лікувальна справа» Буковинської державної медичної академії, отримала диплом лікаря-спеціаліста за фахом «Лікувальна справа».
З 2003 по 2005 рр. проходила навчання в інтернатурі за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі пологового будинку №2 м.Чернівці.
Працювала в міському клінічному пологовому будинку №1 м. Чернівці на посаді лікаря акушер-гінеколога ОМВ з листопада 2005 року, по сумісництву зарахована на посаду лікаря акушер-гінеколога аналітичного відділу ОМВ з 22 січня 2007 року. З 1-го червня 2007 року прийнята на роботу в обласний центр антенатальної охорони плоду та медичної генетики на посаду лікаря акушер-гінеколога по переводу з міського клінічного пологового будинку №1 м. Чернівці.
З 1-го вересня 2011 року призначена завідувачем обласного кабінету скринінгу патології шийки матки Чернівецького обласного онкодиспансеру.
З 23.01.12р. по 25.04.12р. проходила спеціалізацію з онкогінекології на базі Національного інститу раку МОЗ України.
З 2012 р. по 2017 рр. навчалася в заочній аспірантурі на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології» НАМН України.
Загальний стаж 21рік.
Лікар І (першої) кваліфікаційної категорії за фахом «акушерство та гінекологія».
Постійно беру участь у науково-практичних конференціях, являюсь співавтором ряду друкованих статей та 5 інформаційних листів МОЗ України, неодноразово організовувала семінари та конференції в палаці «Академічний» та на базі обласних ЛПЗ. У червні 2013 року організувала завдячуючи підтримці ДОЗ Чернівецької ОДА виїзні курси тематичного удосконалення «Кольпоскопія» факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького для лікарів гінекологів кабінетів патології шийки матки.
В квітні 2014 року пройшла місячні курси тематичного удосконалення «Основи лапароскопії та гістероскопії в гінекології» на базі ФПДО Буковинського державного медичного університету. В 2017 року проходила курси підвищення кваліфікації на передатестаційному циклі з онкогінекології на базі факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького та успішно склала іспит з метою здобуття ІІ кваліфікаційної категорії за фахом «Онкогінекологія». В 2021-2022 р. заплановані наступні атестації з метою підтвердження категорії за фахом «акушерство та гінекологія» і здобуття наступної І кваліфікаційної категорії за фахом «онкогінекологія».
В 2017 році захистила дисертацію на тему: «Оптимізація діагностики та лікування дисплазій епітелію шийки матки на тлі гіперпроліферативних захворювань тіла матки у жінок репродуктивного віку».
Науковий ступінь: кандидат медичних наук.
Я є головою осередку ГО «Асоціації кольпоскопії та цервікальної патології» в Чернівецькій області

Поліклінічний структурний підрозділ 6Закінчила в 2001 році Буковинську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа».
У 2004 році атестувалась за спеціальністю акушерство і гінекологія.
У 2005 році атестувалась при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького за спеціальністю-гінекологія.
У 2006 році на базі БДМУ пройшла цикл ТУ «Променева тіл злоякісних пухлин грудної залози та жіночих статевих органів»
У 2007 році пройшла цикл ТУ «Фонові та передракові етапи шийки матки»Кольпоцервікоскопія.
У 2009 році на базі Львівського національного університету пройшла ПАЦ «Онкогінекологія» 01.11.2009 році присвоєна кваліфікація лікаря онкогінеколога другої категорії.
У 2010 році на базі Донецького національного медичного університету імені М.Горького пройшла ТУ « Новітні технології діагностики та лікування в онкології»
У 2013 році на базі БДМУ пройшла ТУ «Фонові та передракові етапи шийки матки та ендометрію. Кольпоцервікоскопія. Лікування.
У 2013 році на базі БДМУ пройшли ТУ « Онкологічні проблеми гінекології»
У 2014 році присвоєно кваліфікацію лікаря онкогінеколога першої категорії.
У 2017 році на базі БДМУ пройшла ТУ «Променева діагностика захворювань черевної порожнини ( з 02.10-10.10.17 р.).
З 23.10 по 03.11.2017 року на базі БДМУ пройшла ТУ « Сучасні аспекти ранньої діагностики раку»
З 27.11. по 08.12.2017 року на базі БДМУ пройшла ТУ «Фонові та передракові етапи шийки матки. Кольпоцервікоскопія. Лікування.
З 18.12 по 29.12.2017 року на базі БДМУ пройшла ТУ «Актуальні питання гінекології в клінічній практиці».
02.10.2018 р. присвоєна кваліфікація лікаря онкогінеколога Вищої категорії.
У 2019 році на базі БДМУ пройшла ТУ « Сучасні малоінвазивні оперативні втручання в гінекології : гістеро – та лапороскопія « (з 11.02.по 07.03.2019 р.)
29.10.2019 р. приймала участь у роботі науково-практичної конференції у форматі – телемосту « Стандарти надання гінекологічної допомоги» на базі НМА переддипломної освіти ім. П. А.Шупика.
06.02.2020 р. приймала участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Мистецтво лікування»
З 27.02.по 28.01.2020 р. приймала участь в міжнародній науково практичній медичній конференції на базі Івано – Франківського НМУ.
В 2021 міні-семінар професора Медвєдєва М.В.»Офісна гістероскопія»

2014 рік- закінчила БДМУ м. Чернівці
2014-2018рр- інтернатура за спеціалізацією ,,Хірургія‘‘
2019р-присвоєна спеціалізація ,,Онкохірургія‘‘
2019р- участь у Міжнародному конгресі ,, Хірургія раку шлунково-кишкового тракту’‘
2020р- спеціалізація ,,Онкологія‘‘
2020р- навчання ‚,Надання допомоги в екстремальних ситуаціях‘‘
2021р-,,День боротьби із раком‘‘ м.Одеса
Стаж роботи-6,5років

Поліклінічний структурний підрозділ 7З 1976-1983р.р. – навчання у Чернівецькому медичному інституті, присвоєна кваліфікація «лікаря-педіатра».

З 1983-1984р.р. – навчання в інтернатурі на базі Борщівської районної лікарні Тернопільської області за фахом «Педіатрія»

З 1984-1985р.р. – зарахований на посаду лікаря дерматовенеролога Мельнице-Подільської районної лікарні, пройшовши курс спеціалізації за спеціальністб «Дерматовенерологія» при Ленінградському медичному університеті.

 1985-1994р. – призначений на посаду заступника головного лікаря по лікувальній роботі Мельниця-Подільської районної лікарні. Отримав 1-шу кваліфікаційну категорію з організації охорони здоров’я з рекомендацією на вищу.

9 жовтня 1994 р.звільнений з даної посади у зв’язку з переводом і прийняттям на посаду завідуючого диспансерним відділенням Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру.

1995-1999р.р. – закінчив аспірантуру при БДМА за спеціальнісю «Онкологія». Захистив дисертацію на тему «Комплексне лікування раку молочної залози із застосуванням електрофорезу цитостатиків». За період захисту дисертації у патентному відділі наук запатентовано 2 винаходи та 76 наукових праць.

2001р. – присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю «Онкологія».

2011р – отримав вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Онкологія».

15.05-25.05.2017р – цикл ТУ «Онкологічні проблеми гінекології» на базі Буковинського державного медичного університету.

07.06-20.06.18р – цикл ТУ «Сучасні аспекти ранньої діагностики раку на базі БДМУ

У січні 2019 р. – ПАЦ за спеціальністю «Онкологія» на базі БДМУ.

У лютому 2019р. склав іспит на присвоєння вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю онкологія.

Поліклінічний структурний підрозділ 8Закінчила: Буковинський державний медичний університет в 2009 році, за спеціальністю “Лікувальна справа”.

Інтернатура: на базі ЛШМД за спеціальністю “ Урологія “, 2009-2011р.

З 2011р. зарахована на посаду лікаря онкоуролога в ЧОКОД.

Спеціалізація: за спеціальністю “ Онкологія “ на базі Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького, 2013р.

Підвищення кваліфікації:

2011р. – цикл ТУ “ Діагностика та лікування злоякісних пухлин візуальних локалізацій “, на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

2014р. –  цикл ТУ “ Трансуретральні ендоскопічні оперативні втручання при урологічній патології “, на базі Буковинського державного медичного університету.

2014р. цикл стажування за фахом “Урологія” на базі Буковинського державного медичного університету.

17.09.2014р. присвоєно другу кваліфікаційну категорію з урології.

2017р. цикл стажування за фахом “Онкологія” на базі Буковинського державного медичного університету.

2018р. цикл стажування за фахом “Урологія”” на базі Буковинського державного медичного університету.

2018р. присвоєно першу кваліфікаційну категорію з урології.