Структурний підрозділ клінічної онкологїї.

Структурний підрозділ клінічної онкологїї. 1

Структурний підрозділ клінічної онкологїї – 66 ліжок, в тому числі: денного перебування – 30 ліжок.

Структурний підрозділ клінічної онкологїї. 2У 2004 році закінчив Буковинську Державну медичну академію факультет “Лікувальна справа”.

У 2005 році проходив інтернатуру на базі ЧООД за спеціальністю “Онкологія” та отримав кваліфікацію лікаря спеціаліса за спеціальністю “Онкологія”. З 2005 року працює лікарем хірургом-онкологом денного стаціонару. 2006 р. – проходив курси спеціалізації при Львівському націонаоьному медичному університеті ім. Данила Галицького за спеціальністю “Онкохірургія”. 2019-20 рр. – отримав вищу категорію за спеціальністю «Онкологія» та «Онкохірургія». Володіє сучасними методиками діагностики та лікування злоякісних та доброякісних новоутворень шкіри та молочної залози. Останні надбання професійного розвитку:

2019 р. – цикл ТУ «Сучасні аспекти ранньої діагностики раку»

2019-20 рр.- отримав вищу категорію за спеціальністю «Онкохірургія» та «Онкологія».

Січень 2019 р. – курс «The use of the Gelios Pixel CO2 technology in the medicine» при академії лазерної косметології.

Лютий 2019 р. – курс «Дерматоскопія новоутворень шкіри» при інституті дерматокосметології доктора Богомолець.

Жовтень 2019 р. – практичний майстер –клас «Блефаропластика» при Ukrainian Academy of Plastic Surgery.

Листопад 2019 р. – практичний майстер-клас «Brest lift and augmentation» при «Pavlo Denyshchuk’s school of plastic surgery»

 З 2020 року працює хірургом-онкологом структурного підрозділу денного стаціонару та структурного підрозділу хірургії молочної залози Буковинського клінічного онкологічного центру.

Структурний підрозділ клінічної онкологїї. 3Лікар – онколог вищої категорії.
Народилася в 1967році. У 1992 року закінчила Чернівецький медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 1994 році закінчила інтернатуру за спеціальністю «Терапія». Працювала дільничним терапевтом у міській поліклініці №1.
З 1995 року працювала на посаді лікаря онколога хіміотерапевтичного відділення Чернівецького онкодиспансеру.

Стаж роботи з Онкології 25 років.

Є членом національних та міжнародних професійних товариств: ASСO та інші.

Постійно удосконалює свій професійний рівень навчаючись на різноманітних курсах підвищення кваліфікації, приймає участь у багатьох національних та міжнародних конференціях, семінарах, конгресах.

Структурний підрозділ клінічної онкологїї. 4Лікар – онколог вищої категорії хіміотерапевтичного структурного підрозділу.

Народився в 1973році, закінчив у 1996році Чернівецький державний медичний інститут.

У 1997році закінчив інтернатуру по спеціальності «Онкологія». З 1997року працює на посаді лікаря – онколога у хіміотерапевтичному структурному підрозділі БКОЦ. Стаж роботи 24роки. Є членом національних та міжнародних професійних товариств ESMO та ASСO.

Постійно приймає участь у багатьох національних та міжнародних конференціях, семінарах, конгресах.

Структурний підрозділ клінічної онкологїї. 5Лікар – онколог вищої категорії хіміотерапевтичного структурного підрозділу.


Народилася у 1981р. У 2004році закінчила Буковинську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа».

В 2006році закінчила інтернатуру та магістратуру по спеціальності «Онкологія», 2006-2008роки навчалась в клінічній ординатурі по спеціальності «Онкологія».
З 2008 року працює на посаді лікаря – онколога хіміотерапевтичного підрозділу БКОЦ.


Стаж роботи в онкології 16років. Постійно підвищує свій професійний рівень навчаючись на курсах підвищення кваліфікації, приймає участь у національних та міжнародних конгресах, семінарах, конференціях.
Є автором та співавтором біля 10 наукових наукових статей.

Структурний підрозділ клінічної онкологїї. 6 Лікар – онколог Навчався в Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю «Лікувальна справа» з 2015р. по 2021р. З 2021р по 2023р проходив інтернатуру на базі Буковинського клінічного онкологічного центру за спеціальністю «Клінічна онкологія». Присвоєно кваліфікацію лікар-спеціаліст за спеціальністю «Клінічна онкологія». З 2023р. працює в ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» на посаді лікаря – онколога у складі структурного підрозділу Клінічної онкології. В роботі використовує сучасні протоколи лікування онкозахворювань. Щорічно відвідує конференції для медичних працівників.
Структурний підрозділ клінічної онкологїї. 7 Лікар – онколог – хіміотерапевт
З 2014р. по 2020 рік навчався в Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю “Лікувальна справа”. Присвоєно кваліфікацію магістр.
З 2021р. по 2022 рік проходив інтернатуру на базі Буковинського клінічного онкологічного центру за спеціальністю “Клінічна онкологія”. Присвоєно кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Клінічна онкологія».
У 2022 році зарахований на посаду лікаря – онколога в поліклінічний структурний підрозділ та лікаря – хіміотерапевта в структурний підрозділ клінічної онкології Буковинського клінічного онкологічного центру.
Використовує в лікарській практиці сучасні європейські протоколи, новітні методи для діагностики та лікування онкозахворювань.
Щороку відвідує конференції для лікарів.
Є співавтором тематичних публікацій, які цитуються в наукометричній базі Scopus з індексом цитування Q3 та Q4.
Є членом NCCN, ESMO, USSO, Scopus та інших.