Паталогоанатомічний

Паталогоанатомічний

Короткий опис про діяльність

Previous
Next

Патологоанатомічне відділення організовано на базі онкодиспансеру в 1946 році. Перші кадри патанатомії готувались на базі кафедри патанатомії Чернівецького медичного інституту під керівництвом професора Шинкермана.

За період з 1946 року посаду завідуючого відділенням обіймали лікарі-патологоанатоми: В.Л.Фастовський (1946-1950 рр.), М.Д. Колачова (1950-1953 рр.), І.А. Єленевська (1954-1960 рр.), С.М. Клейман (1960-2000 рр.), Т.В. Ямполь (2000-2006 рр.), з 2006 року – В.П. Кравчук.

З 01 квітня 2020 року у зв’язку із зміною внутрішньої організації структури комунальної установи «Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер» патологоанатомічне відділення перетворено в Патологоанатомічний структурний підрозділ Обласного комунального некомерційного підприємства.

Нині в штаті патологоанатомічного структурного підрозділу Буковинського клінічного онкологічного центру працює 2 лікарі-патологоанатоми – начальник підрозділу В.П. Кравчук та А.Г. Тофан, 4 лаборанта патологоанатомічних досліджень: Н.М. Трет’як, Н.Г. Гужук, Н.В. Баб’як, Н.В. Всеволодська.

В патологоанатомічному структурному підрозділі проводяться дослідження операційного та біопсійного матеріалів, експрес-діагностика на заморожених зрізах, ведеться консультативна робота, а також розтин померлих в Буковинському клінічному онкологічному центрі з наступним розбором на ЛКК .

Паталогоанатомічний 1Працює на посаді лікаря-патологоанатома в ЧООД з 2002 року.

З 2006 року займає посаду завідуючого патологоанатомічним відділенням ЧООД.

З 1 квітня 2020р. призначений на посаду начальника патологоанатомічного підрозділу ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр».  

В 1992 році пройшов спеціалізацію по „Патологічній анатомії” при  Київській медичній академії післядипломної освіти імені Шупика, та отримав сертифікат лікаря-патологоанатома.

В 2015 році атестаційною комісією підтвердженна Вища кваліфікаційна категорія з  „Патологічної анатомії”.

До виконання своїх службових обов’язків ставиться добросовісно. Постійно підвищує свій рівень на курсах підвищення кваліфікації в Київській медичній академії післядипломної освіти, в Чернівецькому медичному університеті на кафедрі патологічної анатомії, в наукових бібліотеках. Користується авторитетом у колективі.

Паталогоанатомічний 2 В 2008 році закінчив Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «Педіатрія». В 2011 році закінчив трирічну інтернатуру у Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю дитяча хірургія. У 2012 році закінчив п’ятимісячні курси у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького та отримав сертифікат спеціаліста за спеціальністю дитяча патологічна анатомія. З 2012 р. по 2019р. працював лікарем-патологоанатомом дитячим в ОКМУ «Патологоанатомічне бюро». У 2016 році чотиримісячні курси у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького та отримав сертифікат спеціаліста за спеціальністю патологічна анатомія. З жовтня 2019року працює лікарем-патологоанатомом у ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр». У 2017році отримав другу кваліфікаційну категорію з дитячої патологічної анатомії. Постійно підвищує свій рівень на курсах підвищення кваліфікації в Київській медичній академії післядипломної освіти імені Шупіка, в Чернівецькому медичному університеті на кафедрі патологічної анатомії, в наукових бібліотеках.