Забезпечує стаціонарних хворих високим рівнем діагностики лікування та профілактики онкологічних захворювань, супутніх патологій та можливих ускладнень комплексного і комбінованого лікування з використанням новітніх методів, методик.

Кабінет функціональної діагностики. Проводить ЕКГ дослідження первинним хворим до початку спецлікування та моніторинг під час лікувальних та реабілітаційних заходів.

Кабінет ЛФК та реабілітації. Застосовуються діагностично-лікувальні заходи для своєчасного виявлення хворих на лімфадему та спрямованих на профілактику її розвитку. За показами хворим проводиться спеціальний мануальний масаж, бандажування масаж «лімфа прес міні»(пневморукав), хворі навчаються самомасажу. Професійно здійснюється реабілітація та лікувальна фізкультура.

Приймальне відділення. Проводять прийом, реєстрацію хворих, огляд, вимірювання температури, санітарну обробку та транспортування у відділення стаціонару.

Терапевт-консультант, завідувач підрозділом Шкварковська Наталія Володимирівна, 1972 р.н., закінчила БДМУ у 1995році, лікар вищої категорії, 25 років стажу за спеціальністю терапія, останнє ТУ «Терапевтична онкологія» БДМУ.

Лікар-ендокринолог Ходаковська Оксана Михайлівна 1970р.н., закінчила БДМІ у 1993р., лікар вищої категорії, спеціалізація за фахом ендокринологія 2003рік Львівський державний медичний університет ім.Данила Галицького, останнє ТУ 2020рік. Ендокринолог консультує хворих з порушенням функції залоз внутрішньої секреції, коригує цукор крові хворих на цукровий діабет, виявляє та контролює початкові стадії вперше встановленого діабету. За даними дослідження гормонів яєчників, щитовидної залози, наднирників, проводить гормонокорекцію.

Лікар-психотерапевт Гарчинська Юлія Володимирівна 1979р.н., закінчила БДМУ у 2002році, спеціалізація з психотерапії у Львівському державному медичному університеті ім.Данила Галицького. Лікар вищої категорії. Створено психо-терапевтичний кабінет. Ефективно застосовуються методи психокорекції для онкологічних хворих. Особлива увага приділяється хворим з первинно виявленими формами раку та хворим у термінальних стадіях.

Лікар-стоматолог Мельничук Людмила Анатоліївна 1965р.н., закінчила ПМСІ 1990році за фахом лікар-стоматолог. Лікар-стоматолог вищої категорії. Проводить первинний огляд хворих, санацію порожнини рота та профілактику та лікування онкологічних хворих.