Івіна Оксана Василівна

Напрямки діяльності:

- верифікація онкологічного діагнозу вульви, піхви, шийки матки, порожнини матки шляхом біопсії різних видів.
- малоінвазивні оперативні втручання в онкогінекології: радіохвильове, лазерне, ексцизійне лікування патології шийки матки
- фонових та передракових станів, дітермоконізація шийки матки для лікування раку шийки матки на ранніх стадіях. Хірургічне лікування новоутворень піхви, вульви та промежини.
- Дилатація та кюретаж цервікального каналу та порожнини матки, аспіраціна біопсія ендометрію, абляція ендометрію, встановлення та вилучення внутрішньоматкових систем.
- Ендоскопічні операції на матці: діагностична (офісна) гістероскопія, гістерорезектоскопія з приводу патології цервікального каналу та порожнини матки: поліпів, гіперплазії ендометрію, субмукозних лейоміом, внутрішньоматкових перегородок.

Освіта:

Рік Ступінь (звання) Навчальний заклад
2017-2020 рр. Лікувальна справа БДМУ
2021-2022 рр. Інтернатура- Клінічна онкологія Буковинський клінічний онкологічний центр

Про лікаря:

Володіє вражаючим досвідом та обширними знаннями в клінічній онкології. Закінчила факультет “Лікувальна справа” Буковинського державного медичного університету у 2017 році та пройшла інтернатуру в Буковинському клінічному онкологічному центрі.Здобула кваліфікацію лікаря-спеціаліста-онкогінеколога від Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Є членом асоціації кольпоскопії і цервікальної патології, регулярно підвищує кваліфікацію на міжнародних заходах з онкогінекології.Особливий акцент на професійному розвитку в галузі кольпоскопії та гістероскопії. Володіє англійською та німецькою мовами, здійснювала стажування в медичних установах Любека (Німеччина) та Апельдорна (Нідерланди).

Життєве кредо:«Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом»