Івіна Оксана Василівна

Напрямки діяльності:

- верифікація онкологічного діагнозу вульви, піхви, шийки матки, порожнини матки шляхом біопсії різних видів.
- малоінвазивні оперативні втручання в онкогінекології: радіохвильове, лазерне, ексцизійне лікування патології шийки матки - фонових та передракових станів, дітермоконізація шийки матки для лікування раку шийки матки на ранніх стадіях. Хірургічне лікування новоутворень піхви, вульви та промежини.
- Дилатація та кюретаж цервікального каналу та порожнини матки, аспіраціна біопсія ендометрію, абляція ендометрію, встановлення та вилучення внутрішньоматкових систем.
- Ендоскопічні операції на матці: діагностична (офісна) гістероскопія, гістерорезектоскопія з приводу патології цервікального каналу та порожнини матки: поліпів, гіперплазії ендометрію, субмукозних лейоміом, внутрішньоматкових перегородок.

Освіта:

Рік Ступінь (звання) Навчальний заклад
2017 Лікувальна справа БДМУ

Про лікаря:

Лікар-онкогінеколог поліклінічного підрозділу Буковинського клінічного онкологічного центру. Закінчила медичний факультет Буковинського державного медичного університету у 2017 році і пройшла інтернатуру в центрі, отримавши кваліфікацію лікаря-онколога. Окрім цього, має спеціалізацію в колпоскопії та цервікальній патології, і регулярно підвищує свою кваліфікацію на міжнародних фахових заходах. Навчалася також в галузі гістероскопії та ультразвукової діагностики.

Володіє англійською та німецькою мовами і має міжнародний досвід стажування у клініках Німеччини та Нідерландів.

Життєве кредо: «Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом»