Клічук Ростислав Васильович

Напрямки Діяльності:

⁃ Усі види біопсій шийки матки, піхви, вульви
⁃ малоінвазивні та органозберігаючі операції в гінекології та онкогінекології: радіохвильове, лазерне, ексцизійне лікування патології шийки матки, кріодеструкція, дітермоконізація шийки матки, діатермопункція кіст шийки матки, лікування субепітеліального ендометріозу шийки матки; новоутворень піхви та вульви.
⁃ Ендоскопічні діагностичні та лікувальні операції на матці: діагностична (офісна гістероскопія), гістерорезектоскопія з приводу поліпів, гіперплазії ендометрію, субмукозних міом матки, внутрішньоматкових аномалій розвитку, абляція ендометрію.
⁃ Кюретаж цервікального каналу та порожнини матки.
⁃ Аспіраційна біопсія ендометрію.
⁃ Лапароскопічні та відкриті операції з приводу доброякісних та злоякісних новоутворень матки, шийки матки та додатків.

Освіта:

Рік Ступінь (звання) Навчальний заклад
1992 р Лікувальна справа Чернівецький медичний інститут
1995 р Акушерство і генікологія Чернівецький медичний інститут
1999 р Онкогінекологія ЛНМУ ім. Данила Галицького

Про лікаря:

Клічук Р.В. – лікар-гінеколог-онколог вищої категорії, який має вражаючий професійний досвід та наукову ступінь кандидата медичних наук, захищену в 2016 році у галузі акушерства та гінекології. Він також пройшов майстер-класи з ендоскопічної гінекології, включаючи офісну гістероскопію, під керівництвом визнаних експертів.

Клічук Р.В. працює у Буковинський клінічний онкологічний центр з 1995 року. Він спеціалізується на лікуванні жінок із онкогінекологічними захворюваннями статевих органів, а також пацієнток із передраковою та раковою патологією. Щороку він надає медичну допомогу близько 750 пацієнтам.

Лікар співпрацює з різними структурними підрозділами центру та кафедрою онкології та радіології Буковинського державного медичного університету. Він володіє великим досвідом та має високий професійний статус у своїй галузі.

Життєве кредо:”Рух уперед і постійний розвиток, жити метою, а не проблемою!”