Куцак Олександр Васильович

Про лікаря:

Закінчив лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії в 2000 році. Проходив інтернатуру з онкології в Чернівецькому онкологічному диспансері. З 2001 року працював в у відділенні пухлин голови та шиї, шкіри, м'яких тканин та кісток, в Чернівецькому онкологічному диспансері. В 2001р. присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю онкологія. А в 2002 р. звання лікаря – спеціаліста за спеціальністю онкохірургія. В 2015 році присвоєно вищу атестаційну категорію. В 2014 пройшов стажування по онкохірургії в університецькій клініці міста Любек , Німеччина.

Освіта:

Рік Ступінь (звання) Навчальний заклад
2000р. Лікувальна справа БДМА
2001р. Онкологія БДМА
2015р. Вища категорія

Постійно відвідує конференції, міжнародні конгреси. Останній в 2019 році , організований інстутутом раку  міжнародний конгрес по лікуванню пухлин голови та шиї.

Виконує оперативні втручання з приводу доброякісних та злоякісних утворень шкіри ( при необхідності з пластикою дефектів), м’яких тканин, також операції при патології щитоподібної залалози, слинних залоз, при кістах шиї, виконую лімфодисекції при метастазах в лімфатичні вузли. Біопсії лімфатичних вузлів. Виконую пункційні біопсії  вузлів щитоподібної залози.