Ляшко Олександр Володимирович

Про лікаря:

Закінчив Чернівецький медичний інститут в 1992 році. З 1997 року по цей час працює лікарем-анестезіологом в відділенні анестезіології з палатою інтенсивної терапії в Буковинському клінічному онкологічному центрі. На посаді завідуючого відділенням з 2010 року. Категорія – вища. Секретар комісії з хоспісної та паліативної допомоги та член атестаційної комісії з питань медсестринства Чернівецької області. Голова комісії з використання наркотичних та психотропних речовин Буковинського клінічного онкологічного центру.

Освіта:

Рік Ступінь (звання) Навчальний заклад
1992р. Лікувальна справа ЧМІ
1994р. Анестезіологія та реаніматологія ЧМІ
2006р. Вища категорія

Є заступником голови профспілкового комітету лікувальної установи. Систематично працює над підвищенням професійного рівня в провідних лікувальних установах, інститутах удосконалення, відвідує з’їзди, симпозіуми, конференції, мастер класи в обласних центрах України. Також пройшов навчання в сучасних клініках Німеччини та Швеції. Кожних 5 років проходить курси підвищення кваліфікації з подальшим підтвердженням категорії.

Використовує в лікарській практиці сучасні європейські протоколи для анестезіологічного супроводу, інтенсивної терапії. Володіє всіма сучасними методами анестезіологічного забезпечення, як регіональними так і мультимодальними Вважає майбутнє анестезіології за регіонарними методами знеболення.