Ми з великою гордістю оголошуємо відкриття стаціонарного відділення паліативної допомоги у Буковинському клінічному онкологічному центрі.

Ми з великою гордістю оголошуємо відкриття стаціонарного відділення паліативної допомоги у Буковинському клінічному онкологічному центрі. 1

Новий крок у наданні допомоги тим, хто це потребує!

Ми з великою гордістю оголошуємо відкриття стаціонарного відділення паліативної допомоги у Буковинському клінічному онкологічному центрі!

Паліативна допомога є надзвичайно важливою складовою у лікуванні тих, хто стикається зі складними стадіями онкологічних захворювань. Це підтримка, спрямована на полегшення болю та забезпечення комфорту пацієнтів у цей непростий час.

Наше нове відділення оснащене сучасним обладнанням та має команду досвідчених медичних працівників, готових надавати якісну та лагідну допомогу нашим пацієнтам. Ми розуміємо, наскільки важливо забезпечити гідність та підтримку тим, хто проходить складний шлях лікування.

Запрошуємо всіх, хто шукає допомогу для себе або своїх близьких, звертатися до нас. Наша місія – зробити все можливе для полегшення вашого страждання та підтримки у цей важливий для вас період.

Нехай кожен пацієнт відчуває тепло та любов у наших стінах, а ми разом з вами будемо працювати над тим, щоб зробити кожен день трохи яскравішим та комфортнішим.

З повагою, Команда Буковинського клінічного онкологічного центру.