Розсічення стриктури мембранозрого відділу уретри, трансуретральна резекція простати.

Розсічення стриктури мембранозрого відділу уретри, трансуретральна резекція простати. 1

Головне – безпека пацієнтів!

Розсічення стриктури мембранозрого відділу уретри, трансуретральна резекція простати. 2

Сучасні технології дозволяють значно підвищити безпеку наших пацієнтів, яка є пріоритетом для нас. Операції у складних пацієнтів, які раніше часто не проводились, адже були пов’язані з великим ризиком, натепер успішно виконуються в ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр».

Прикладом може бути операція, проведена проф. Валерієм Зайцевим та лікарем Іриною Луйжис. Складний випадок у пацієнта на 9-му десятку життя, який має   розповсюджену пухлину простати та багато супутньої патології. Пацієнт страждав на значні проблеми із сечовипусканням, які значно більше йог турбували, ніж саме пухлина – остання була під відносним контролем за рахунок правильного лікування.

Раніше йому би поставили пожиттєву цистостому (трубку в сечовий міхур через живіт) і йому прийшлося би все життя з нею миритись.

Сучасний комплекс для виконання урологічних ендоскопічних операцій (апарат для біполярної ТУР, єдиний на Буковині) дозволяє їх виконувати з найменшим ризиком для пацієнтів та швидше, ніж на класичній апаратурі. Вже під час самої операції з’ясувалось, що крім всього іншого, у пацієнта є ще стриктура (звуження) уретри. Практичний досвід разом із сучасною апаратурою дозволив успішно висікти це звуження та вдало провести операцію на простаті для відновлення нормального сечовипускання. Правильне ведення наркозу (лікар-анестезіолог Блинуду Е. В.), коректно проведена операція, яку пацієнт легко переніс – і як результат значне покращання сечовипускання та задоволеність пацієнта тим, що він звернувся в потрібне місце. І без ускладнень, незважаючи на складність ситуації.

Розсічення стриктури мембранозрого відділу уретри, трансуретральна резекція простати. 3