Тренінг з невідкладної допомоги «Серцево-легенева реанімація за системою BLS»

Тренінг з невідкладної допомоги «Серцево-легенева реанімація за системою BLS» 1

09/ХІІ в ОКНБ «БКОЦ» відбувся практичний тренінг з невідкладної допомоги «Серцево-легенева реанімація за системою BLS»

Для молодших спеціалістів з медичною освітою. Тренінг провів Амелін Павло Миколайович викладач хірургії Вищої кваліфікаційної категорії, викладач методист Чернівецького медичного фахового коледжу .

Учасникам тренінгу  було запропоновано ознайомитись з основними принципами та сучасними рекомендаціями, щодо надання реанімаційної допомоги.

Після теоретичної частини відбувся майстер-клас із використанням симуляційних методів навчання. Усі учасники впродовж тренінгу мали можливість відпрацювати практичні навички.

Тренінг з невідкладної допомоги «Серцево-легенева реанімація за системою BLS» 2 Тренінг з невідкладної допомоги «Серцево-легенева реанімація за системою BLS» 3 Тренінг з невідкладної допомоги «Серцево-легенева реанімація за системою BLS» 4Тренінг з невідкладної допомоги «Серцево-легенева реанімація за системою BLS» 5Тренінг з невідкладної допомоги «Серцево-легенева реанімація за системою BLS» 6 Тренінг з невідкладної допомоги «Серцево-легенева реанімація за системою BLS» 7 Тренінг з невідкладної допомоги «Серцево-легенева реанімація за системою BLS» 8 Тренінг з невідкладної допомоги «Серцево-легенева реанімація за системою BLS» 9 Тренінг з невідкладної допомоги «Серцево-легенева реанімація за системою BLS» 10