В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки.

В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 1

Сьогодні відбулась важлива подія в онкологічному центрі!

Сумісно з Дмитрів Володимиром Ярославовичом (завідуючим відділення урології Львівської Лікарні швидкої медичної допомоги) виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки ( правобічна та лівобічна нефректомії).
Надзвичайно вдячні львівським колегам за отриманий досвід. Це дало поштовх до розвитку мініінвазивних втручань для онкологічних пацієнтів на базі Буковинського клінічного онкологічного центру. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Дмитрів В. Я. та Львівською ЛШМД.

В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 2В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 3В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 4В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 5 В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 6В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 7 В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 8 В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 9 В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 10 В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 11 В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 12 В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 13 В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 14 В БКОЦ виконано дві відеоасистовані лапароскопічні нефректоміі у пацієнтів з раком нирки. 15