З глибоким сумом та співчуттям сповіщаємо…

З глибоким сумом та співчуттям сповіщаємо... 1

З глибоким сумом та співчуттям сповіщаємо про передчасну смерть  Заслуженого лікаря України  Гонци Анатолія Олександровича.

З глибоким сумом та співчуттям сповіщаємо... 2

     Гонца Анатолій Олександрович   народився  3 серпня 1950 року. Розпочав трудову діяльність  в Чернівецькому  обласному клінічному  онкологічному диспансері в серпні 1978 року на посаді  лікаря-радіолога.

З   1988 року –  кандидат медичних наук.

З   1991р. –  вища кваліфікаційна категорія лікаря –радіолога, з  2000 року – вища кваліфікаційна категорія організатор охорони здоров’я.

На посаді головного лікаря Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру  працював з лютого 1994 року по  квітень 2016 року.

В 2004 році  Гонца Анатолій Олександрович став лауреатом премії Чернівецької міськради ім. Б.Л. Радзіховського.

За вагомий  внесок у розвиток охорони здоров’я Буковини  неодноразово нагороджений Почесними Грамотами Міністерства охорони здоров’я (2006 р., 2007 р.,  2010 р.), Подякою Кабінету Міністрів України (2007р),  Почесними  грамотами Обласної державної адміністрації, Обласної ради.

У 2008 році присвоєно почесне  звання  –  «Заслужений лікар України».

За заслуги з відродження духовності в Україні  А.О.Гонца нагороджений Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ – го ступеня (2008р.).

Колектив Буковинського  клінічного онкологічного центру  висловлює  щирі співчуття його дочці, медичному директору  з лікувальної роботи  Гонці Ірині Анатоліївні, усім рідним  та близьким з приводу передчасної  втрати.