Підготовка до здачі аналізів

Підготовка до здачі аналізів 1Кров для дослідження здавати натщесерце з 8:30 до 11:00 год. 

За 1-2 дні до дослідження виключити з раціону продукти з високим вмістом жирів. Напередодні дослідження (протягом 24 годин) виключити алкоголь, інтенсивні фізичні навантаження, прийом лікарських препаратів (за погодженням з лікарем). За 1-2 години по здачі крові утриматися від куріння, не вживати сік, чай, каву, можна пити негазовану воду. Виключити фізичне напруження (біг, швидкий підйом по сходах), емоційне збудження. За 15 хвилин до здачі крові рекомендується відпочити, заспокоїтися. Не слід здавати кров для лабораторного дослідження відразу після фізіотерапевтичних процедур, інструментального обстеження, рентгенологічного та ультразвукового досліджень, масажу та інших медичних процедур. Кров для досліджень потрібно здавати до початку прийому лікарських препаратів або не раніше ніж через 10-14 днів після їх відміни.  Якщо Ви приймаєте ліки, обов’язково попередьте про це лікаря. Холестерин, ліпопротеїни: Після 12-14 годинного голодування. За два тижні до дослідження необхідно скасувати препарати, що знижують рівень ліпідів в крові. Глюкоза:  При здачі крові на глюкозу (на додаток до основних вимог підготовки до аналізів) не можна чистити зуби і жувати гумку, а ранкова кава / чай (навіть несолодкий) заборонений.

Підготовка до здачі аналізів 2За 1-2 дні до дослідження необхідно дотримуватися дієти: відмовитися від вживання багатої пуринами їжі — печінки, нирок, а також максимально обмежити в раціоні м’ясо, рибу, каву, чай.

Протипоказані інтенсивні фізичні навантаження

Для загального аналізу сечі використовують першу ранкову порцію сечі (попереднє сечовипускання повинно бути не пізніше 2-ї години ночі).

Провести туалет зовнішніх статевих органів.